Tu jesteś:

Yareal z nowym dyrektorem generalnym

Jacek Zengteler, dyrektor generalny, Yareal Polska

Jacek Zengteler, członek zarządu Yareal odpowiedzialny dotychczas za rozwój projektów mieszkaniowych, został nominowany na dyrektora generalnego firmy. Decyzja o powołaniu na stanowisko general managera oznacza podporządkowanie mu pracy wszystkich działów operacyjnych.

„Dzięki sprawnemu dyrektorowi generalnemu zarząd będzie mógł skupić się na strategicznych celach długofalowych, zapewniając firmie silne podstawy do realizacji kolejnych wyzwań. Dlatego też, wspólnie z naszymi akcjonariuszami, podjęliśmy decyzję o powołaniu Jacka Zengtelera na stanowisko dyrektora generalnego Yareal Polska” – powiedział prezes Yareal, Eric Dapoigny.

Jacek Zengteler z branżą deweloperską związany jest od 17 lat. Do zespołu Yareal dołączył 4 lata temu, obejmując stanowisko dyrektora Działu Projektów Mieszkaniowych. Od września 2016 roku zasiada w zarządzie spółki odpowiadając za działalność firmy w segmencie mieszkaniowym, który rozwinął, znacznie zwiększając skalę działalności Yareal.

To, co czyni Yareal naprawdę wyjątkową firmą, to konsekwentne dążenie do podnoszenia poprzeczki w każdym aspekcie działalności, przy jednoczesnym utrzymaniu ogromnej satysfakcji całego zespołu z efektów naszej pracy. Dzięki przywiązywaniu wagi do najmniejszych szczegółów naszych projektów w obu segmentach działalności, nieustannie poszukujemy wartości dodanych dla naszych klientów, dbając jednocześnie o aspekty środowiskowe i społeczne. Każdy projekt Yareal staje się wizytówką firmy, znajdując jednocześnie uznanie wśród użytkowników i przynosząc oczekiwane rezultaty biznesowe. Jednym z naszych największych wyzwań jest utrzymanie dynamiki dalszego rozwoju przy jednoczesnym zachowaniu wypracowanych dotychczas standardów i ’DNA Yareal’. W nadchodzących miesiącach i kwartałach, poza pracą przy aktywnych projektach, będziemy kontynuowali ekspansję wprowadzając do realizacji kolejne projekty biurowe i mieszkaniowe. Planujemy również usprawnienia wewnątrz organizacji, pozwalające na elastyczne dopasowanie się do większej skali działalności. Mamy ogromny potencjał do dalszych wzrostów, a nasze wartości przełożą się na kolejne unikalne realizacje w Warszawie, Trójmieście i niewykluczone, że także w innych regionach Polski zapowiada Jacek Zengteler, dyrektor generalny Yareal Polska.

Yareal jest obecnie w trakcie realizacji największej w historii firmy inwestycji biurowej, powstającej w sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego na warszawskiej Woli. W kompleksie LIXA powstanie w sumie 65 000 mkw. powierzchni biurowej, z czego aż jedną trzecią zajmie nowa siedziba banku BNP Paribas. Dwa budynki powstające w pierwszym etapie budowy kompleksu LIXA zostały już zakupione przez południowokoreański fundusz Hana Investment Co. Ltd. W ostatnich miesiącach Yareal finalizował komercjalizację kameralnego biurowca Nowogrodzka Square, wybudowanego w centrum Warszawy. Ten prestiżowy biurowiec o powierzchni 11 500 mkw., wybudowany w sąsiedztwie Dworca Centralnego, został już skomercjalizowany w 80 procentach. Firma niedawno zakończyła komercjalizację innej inwestycji biurowej, zlokalizowanej na warszawskim Służewcu. Drugi z budynków tworzących kampusowy kompleks Neopark, mierzący w sumie 24 000 mkw., został w całości wynajęty operatorowi sieci komórkowej Play.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×