Tu jesteś:

Yareal z nową Dyrektor komercjalizacji i sprzedaży

Anna Szelc, Commercial Director, Yareal

Od października do zespołu Yareal dołącza Anna Szelc, obejmując stanowisko commercial directora w dziale projektów biurowych. Anna Szelc odpowiedzialna będzie za wynajem i sprzedaż inwestycji biurowych dewelopera.

Dyrektor komercjalizacji i sprzedaży odpowiedzialna będzie za realizację strategii rozwoju projektów biurowych, ich wynajem oraz sprzedaż. Yareal, który w okresie ostatnich kilkunastu lat stał się ważnym graczem na warszawskim rynku nieruchomości biurowych, planuje dalsze zwiększanie aktywności w tym sektorze.

„Zgodnie z długofalową strategią firmy podejmujemy się coraz bardziej ambitnych projektów, a każdy nowy biurowiec staje się wizytówką Yareal, tworzącą wartość dodaną dla naszych klientów i otoczenia budynków, które tworzymy. Kolejne inwestycje biurowe w historii Yareal oznaczały podniesienie poprzeczki jakości naszych inwestycji na coraz wyższy poziom. Cieszymy się że Anna Szelc dołącza do naszego zespołu” – wyjaśnia prezes Yareal, Eric Dapoigny.

Anna Szelc jest prawnikiem i posiada ponad 17-letnie doświadczenie pracy m.in. w funduszach, firmach deweloperskich i kancelariach prawnych, w tym m.in. w hiszpańskim funduszu Azora oraz holenderskiej firmie deweloperskiej Breevast. Podczas swojej kariery koncentrowała się głównie na wynajmie powierzchni biurowych, zarządzaniu aktywami i transakcjach inwestycyjnych, doradzając zarówno inwestorom, jak i firmom deweloperskim.

„Doświadczenia i relacje z mojej dotychczasowej pracy w branży znakomicie pasują do profilu Yareal. Z przyjemnością zdecydowałam się na przyjęcie nowego wyzwania związanego z planami ekspansji Yareal na rynku biurowym. Wierzę, że moje zaangażowanie w komercjalizację obecnych i realizację nowych projektów biurowych Yareal, zaowocuje wkrótce kolejnymi sukcesami biznesowymi” – powiedziała Anna Szelc, commercial director Yareal Polska.

Yareal jest obecnie w trakcie realizacji największej inwestycji biurowej w swojej historii. W sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego w Warszawie powstaje kompleks biurowy LIXA, który docelowo zaoferuje 75 000 mkw. powierzchni najmu. Jesienią br. zostanie oddany pierwszy budynków biurowych LIXA o powierzchni 22 000 mkw., który w całości zajmie nowa siedziba banku BNP Paribas. W ostatnim czasie Yareal przygotowywał do sprzedaży dwa w pełni skomercjalizowane najnowsze projekty biurowe – kameralny budynek Nowogrodzka Square w centrum Warszawy i kampusowy kompleks NEOPARK będącym siedzibą operatora PLAY na Mokotowie. Jednocześnie deweloper realizuje obecnie kilka projektów mieszkaniowych w Warszawie oraz w Trójmieście. W 2020 roku Yareal przekazał lub jest w trakcie przekazywania kilkuset nowo wybudowanych mieszkań w kilku warszawskich dzielnicach, takich jak Wilanów, Włochy oraz Wola.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×