Tu jesteś:

Yareal Polska poszerza swój zespół

W grudniu b.r. do zespołu Yareal Polska dołączyli Maciej Graj oraz Jędrzej Walów. Maciej Graj objął stanowisko Head of Cash Management and Financing, a Jędrzej Walów  dołączył do zespołu jako Reporting Analyst.

Do zakresu obowiązków Macieja Graja, Head of Cash Management and Financing, należy zarządzanie płynnością oraz utrzymywanie relacji z bankami. Prowadzi on także negocjacje dotyczące finansowania nowych projektów, zajmuje się uruchamianiem kredytów i otwieraniem rachunków. Maciej Graj ukończył dwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej: ekonomię oraz metody ilościowe i systemy informatyczne. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Ernst&Young oraz PricewaterhouseCoopers w Polsce, we Włoszech i w Australii.

Jędrzej Walów, obejmujący stanowisko Reporting Analyst, jest odpowiedzialny m.in. za opracowywanie raportów zarządczych, budżetów i przygotowywanie kwartalnego raportowania finansowego. Jędrzej Walów ukończył zarządzanie i prawo finansowe w Szkole Głównej Handlowej. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej był związany z takimi firmami, jak PricewaterhouseCoopers czy Unilever, gdzie badał sprawozdania finansowe spółek z tradycyjnego biznesu produkcyjnego i branży FMCG.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×