Tu jesteś:

W Knight Frank powstał nowy Dział Doradztwa Strategicznego EMEA

Rolą nowego zespołu jest kompleksowe wsparcie właścicieli oraz najemców w zakresie efektywnego zarządzania przestrzenią biurową. Rekomendowane strategie eksperci poprzedzają wnikliwymi badaniami i analizami, korzystając z nowoczesnych narzędzi analitycznych.

"W miarę jak polska gospodarka się rozwija, miejsce pracy staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem różnicującym w strategii przyciągania i zatrzymywania pracowników w firmie. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą praktykę doradczą na polski rynek, aby wspierać naszych klientów w zakresie strategii dotyczących nieruchomości"– powiedział Neil McLocklin, Partner i Dyrektor Działu Doradztwa w Knight Frank, kierujący pracami Doradztwa Strategicznego EMEA.

“Potrzeba stworzenia naszego zespołu jest ściśle związania z zachodzącymi zmianami na rynku pracy. Problem ze znalezieniem i przede wszystkim zatrzymaniem niezbędnych specjalistów, sprawia, że firmy podejmując strategiczne decyzje biorą też pod uwagę satysfakcję pracowników. Lokalizacja biura, jego funkcjonalność i komfort, a także atrakcyjność otoczenia w ciągu ostatnich lat stały się istotne dla kandydatów podejmujących decyzję o nowym miejscu pracy. Komfort pracy i elastyczność, którą coraz bardziej cenią pracownicy, znacząco wpływają na efektywność i przyczynia się do sprawniejszego działania całej organizacji, a to przekłada się na wynik finansowy firmy” – dodała Marta Badura, Associate Director w Dziale Doradztwa Strategicznego EMEA, koordynująca prace polskiego zespołu.

Hasłem przewodnim Działu Doradztwa Strategicznego EMEA jest „współtworzenie”, które nawiązuje do istoty stałej współpracy z właścicielem lub najemcą. Zespół, w skład którego wchodzą międzynarodowi eksperci z doświadczeniem w różnych dziedzinach, przeprowadza pogłębione analizy, w efekcie których wypracowuje scenariusze  o najlepszym uzasadnieniu biznesowym.

„Najemcom, którym doradzamy w procesie wyboru i dopasowania biura do ich potrzeb staramy się zapewnić kompleksowe wsparcie. Dzięki współpracy z nowym zespołem możemy zaproponować klientom jeszcze szerszy pakiet usług, aby wybrane biuro lub to, w którym decydują się zostać na kolejny okres najmu, było zorganiowane w sposób w pełni dopasowany do potrzeb najemcy i jego pracowników.” – powiedział Karol Grejbus, Dyrektor Działu Reprezentancji Najemcy w Knight Frank.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×