Tu jesteś:

Trzy awanse w Cushman & Wakefield

Justyna Kędzierska

Pracownicy działów zarządzania projektami i zarządzania nieruchomościami Cushman & Wakefield Polska awansowali w strukturach firmy. Paweł Gossa z Działu Zarządzania Projektami otrzymał tytuł senior project managera. W Dziale Zarządzania Nieruchomościami Piotr Brzostek został kierownikiem ds. operacyjnych, a Justyna Kędzierska kierownikiem ds. finansowych.

Paweł Gossa awansował na stanowisko senior project managera w Dziale Zarządzania Projektami. Do Cushman & Wakefield dołączył w marcu 2008 r. Zajmuje się koordynacją i realizacją inwestycji w budynkach biurowych i obiektach przemysłowych, nadzoruje projekty rozbudowy międzynarodowych sieci sklepów i jest doradcą technicznym w projektach budowy centrów handlowych. Paweł Gossa jest absolwentem Podyplomowego Studium Zarządzania Nieruchomościami, Akademii Finansów oraz Studium Budowlanego. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów. Zdobył je, pracując m.in. dla Banku Millennium (BCP Group) i ENIRO Polska (ENIRO Group).

Piotr Brzostek awansował na stanowisko kierownika ds. operacyjnych w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Do Cushman & Wakefield dołączył w kwietniu 2008 roku. Będzie koordynował pracę zarządców nieruchomości w zakresie ppoż., prac aranżacyjnych najemców oraz będzie odpowiedzialny za negocjacje z podwykonawcami i raporty operacyjne całej sekcji. Brzostek będzie zarządzał zespołem złożonym z 12 osób, ma tytuł magistra Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył również podyplomowe studia na Wydziale Prawa i Administracji UW (zarządzanie nieruchomościami). Ma 10-letnie doświadczenie zawodowe i licencję zarządcy nieruchomości.

Justyna Kędzierska awansowała na stanowisko kierownika ds. finansowych w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Do Cushman & Wakefield dołączyła w czerwcu 2008 r. Jest odpowiedzialna za koordynowanie pracy sekcji finansowej przy sporządzaniu raportów i przeprowadzaniu procedur finansowych dla wszystkich projektów znajdujących się w portfolio działu. Zarządza zespołem złożonym z ośmiu osób. Justyna Kędzierska ukończyła Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie na Wydziale Zarządzania i Marketingu oraz podyplomowe studia w Akademii Leona Koźmińskiego (zarządzanie nieruchomościami). Zanim rozpoczęła pracę w Cushman & Wakefield, była związana z firmą Cefic Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×