Tu jesteś:

Sun and Snow wzmacnia zespół sprzedaży

Adam Lorens, specjalisty ds. sprzedaży apartamentów

Adam Lorens dołączył do zespołu Sun & Snow, firmy zajmującej się  wynajmem oraz sprzedażą apartamentów w najpopularniejszych wakacyjnych kurortach i aglomeracjach miejskich. Objął stanowisko specjalisty ds. sprzedaży apartamentów.

Adam od 5 lat związany jest ze sprzedażą. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywał między innymi jako manager oddziału w Home Broker, gdzie odpowiadał za sprzedaż na rynku pierwotnym oraz wtórnym, skupiając się na segmencie klienta inwestycyjnego.W firmie Metrohouse S.A. zarządzał działem sprzedaży rynku pierwotnego na terenie całej Polski i odpowiadał za portfel ponad 100 inwestycji oraz zespół 600 doradców. Pracował także dla dilerów motoryzacyjnych takich marek samochodowych jak Jaguar, Land Rover, Kia, Subaru i Mitsubishi.

Do Sun & Snow Adam Lorens wnosi również doświadczenie zdobyte w  firmach NewTownConcept oraz Flathunters, gdzie pracował jako koordynator sprzedaży i project manager odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów  deweloperskich oraz szkolenia produktowe. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×