Tu jesteś:

SpaceFactory wzmacnia szeregi

Graham Reece, Non – Executive Director, Special Projects, SpaceFactory

Z początkiem stycznia do zespołu SpaceFactory Holding dołączył Graham Reece, który będzie pełnił funkcję Non – Executive Director, Special Projects.

Na nowo utworzonym w SpaceFactory stanowisku Graham Reece będzie odpowiedzialny za rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi. Do jego zadań będzie należało analizowanie trendów rynkowych, identyfikowanie nowych możliwości zaangażowania spółek wchodzących w skład holdingu oraz zaawansowane doradztwo projektowe.

Graham ma wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w branży nieruchomości, które zdobywał m.in. w takich firmach jak: ProLogis, Parkridge, czy Davis Langdon & Everest.  Większą część swojej kariery zawodowej spędził realizując projekty na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie i Afryce, od wielu lat mieszka i pracuje w Polsce.

SpaceFactory Holding to zintegrowana platforma świadcząca usługi w zakresie projektowania, budownictwa i doradztwa w sektorze nieruchomości komercyjnych, działająca na terenie Europy Środkowo - Wschodniej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×