Tu jesteś:

Savills wzmacnia zespół na Dolnym Śląsku

Firma Savills wzmocniła swoje wrocławskie biuro. Na Dolnym Śląsku pracuje aktualnie dziewięć osób, w tym dwóch nowych pracowników, którzy dołączyli do działu powierzchni biurowych oraz działu zarządzania nieruchomościami.

Do zespołu reprezentacji najemcy w dziale powierzchni biurowych na stanowisko konsultanta dołączył Bartosz Plewa. Bartosz swoje wcześniejsze doświadczenie zdobywał w firmie Cushman & Wakefield. W trakcie studiów aktywnie działał w stowarzyszeniu AIESEC, a także współpracował z Boston Consulting Group i PZU, promując obie marki wśród społeczności akademickiej. W Savills bierze aktywny udział w rozwoju biznesu, a także uczestniczy w procesach doradczych związanych z doborem optymalnej powierzchni biurowej dla klientów korporacyjnych i firm lokalnych obsługując transakcje relokacji, renegocjacji czy ekspansji. W trakcie dotychczasowej kariery doradzał m.in. takim firmom jak Citi Handlowy, Dekra, Nationale-Nederlanden, OVH i Solteq. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Bartosz na co dzień współpracuje z Rafałem Oprochą, dyrektorem regionu Polski południowej w Savills, a także Jarosławem Pilchem, dyrektorem działu reprezentacji najemcy.

Z kolei do zespołu zarządzania nieruchomościami w Savills na stanowisko zarządcy nieruchomości dołączył ostatnio Tadeusz Gerus. Tadeusz jest inżynierem z ponad 10-letnim doświadczeniem specjalizującym się w nadzorowaniu wszystkich operacji związanych z obsługą techniczną budynków. Wcześniej pracował m.in. w firmach Apleona HSG (obecnie Avison Young), Aker Solutions i Bilfinger. W Savills odpowiada za zarządzanie trzema budynkami w ramach kompleksu Wrocław Business Garden. Tadeusz jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej.

Oprócz Tadeusza na Dolnym Śląsku w dziale zarządzania nieruchomościami w Savills na stanowisku starszego zarządcy pracuje także Marcin Stanisławski, a także Jacek Halusiak jako młodszy zarządca. Obaj opiekują się obiektami biurowymi oraz magazynowymi. W sektorze handlowym za centrum handlowe w Zgorzelcu odpowiadają Michał Beńko i Irena Zubkiewicz, a za obiekt w Bolesławcu Urszula Ziaja. Pracę zespołu z biura w Warszawie koordynują Bartłomiej Łepkowski, Wioletta Nowotnik i Marta Mikołajczyk-Pyrć.

Oprócz ekspertów wyspecjalizowanych w wynajmie powierzchni biurowych oraz zarządzaniu nieruchomościami, za doradztwo w procesie najmu dla firm zainteresowanych powierzchniami magazynowymi i przemysłowymi na terenie Dolnego Śląska w Savills odpowiada Paweł Towiański. Dodatkowo z Wrocławia w Savills pracuje również Magdalena Nowak, która jest częścią zespołu Corporate Finance & Valuation.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×