Tu jesteś:

Savills: nowy dyrektor działu reprezentacji wynajmującego

Daniel Czarnecki

Dział powierzchni biurowych w firmie Savills w 2017 roku doradzał w transakcjach najmu na ponad 90 000 mkw. W związku z dynamicznym rozwojem, Savills umacnia swoją strukturę i mianuje Daniela Czarneckiego na stanowisko dyrektora działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego.

Daniel Czarnecki dołączył do Savills w 2015 roku przychodząc z firmy doradczej EY. W Savills początkowo był odpowiedzialny za nadzór nad komercjalizacją portfeli nieruchomości należących do funduszy inwestycyjnych. Do głównych klientów, którym doradzał należą Deka Immobilien, GLL Real Estate Partners, Penta Investments oraz Predom.

Zmiany w strukturze działu powierzchni biurowych w Savills nie dotyczą pionu dedykowanego reprezentacji najemcy, który będzie funkcjonował w dotychczasowym kształcie, całkowicie niezależnie od działu reprezentacji wynajmującego. Dyrektorem działu reprezentacji najemcy pozostaje Jarosław Pilch. Z kolei regionalne oddziały Savills w Krakowie i Wrocławiu w 2018 roku ulegną rozbudowie, w związku z rosnącą rolą rynków biurowych poza Warszawą.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×