Tu jesteś:

Savills Polska : Awans w dziale Zarządzania Nieruchomościami

Diana Kozłowska-Filaber otrzymała awans na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Finansów w Dziale Zarządzania Nieruchomościami agencji doradczej Savills w Warszawie.

Diana Kozłowska-Filaber jest kwalifikowaną księgową z 6-letnim stażem w sektorze nieruchomości komercyjnych. W warszawskim oddziale Savills pracuje od 2009 roku. Diana posiada szerokie doświadczenie w zakresie księgowości, finansów, budżetowania, raportowania, rozliczeń i kontroli kosztów dla nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. W agencji Savills odpowiada za koordynowanie zewnętrznych biur rachunkowych wyznaczonych do obsługi księgowej nieruchomości zarządzanych przez Savills. Współpracuje z właścicielem nieruchomości w zakresie zaświadczeń podatkowych, raportów i budżetowania. Diana posiada doświadczenie ze współpracy z takimi klientami, jak m.in.: Lakia Investments, Mokotów Plaza i Salzburg Center Development.

- Ten awans jest uznaniem dla Diany, za jej pełną koncentrację na zarządzaniu finansami nieruchomości naszych klientów, kwestiach księgowości wewnątrz działu oraz na podniesieniu standardów raportowania oferowanych klientom - skomentował Brian Burgess, Dyrektor Zarządzający Savills Polska.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×