Tu jesteś:

Roszady w radzie nadzorczej Gant Development

Walne zgromadzenie Gant Development powołało z dniem 17 lipca dwóch nowych członków rady nadzorczej spółki. W jej skład weszli Piotr Stoliński oraz Marek Witkowski, obaj związani z branża bankowości i finansów. 

Marek Witkowski pracował m.in. w NBP, W Departamencie Statystyk oraz w Powszechnym Banku Kredytowym SA, gdzie w latach 1998-2000 był kierownikiem zespołu analiz i relacji inwestorskich w Biurze Emisji i Relacji Inwestorskich. Następnie w Investor Relations Partner (przekształconej później w Mid-Cap Focus). Od początku związany ze spółką Copernicus Securities SA , która wcześniej funkcjonowała pod nazwą Suprema Securities SA. Obecnie jest Prezesem Zarządu Copernicus Securities SA.

Piotr Stoliński zaczynał karierę zawodową w 1991 roku w Banku Pekao SA na stanowisku Specjalista w Wydziale Kredytów Trudnych, Wydziale Ekonomii i Marketingu oraz Biurze Maklerskim. Pan Piotr pełnił funkcję Naczelnika Wydziału w Banku PKO BP S.A. od 1997 do 2004 roku. W latach 2004-2013 piastował stanowisko Eksperta w Departamencie Restrukturyzacji w Banku PKO BP SA. Od 2013 roku Pan Stoliński jest Ekspertem w Centrali – Departamencie Restrukturyzacji i Windykacji w Banku BPS SA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×