Tu jesteś:

Robyg kolejne roszady w radzie nadzorczej

Klaus Schmid zrezygnował z dniem 12 lipca 2013 roku z pełnionej funkcji członka rady nadzorczej Spółki Robyg.W jego miejsce powołana została Petra Ekas.

Po ostatnich przetasowaniach w radzie nadzorczej Robyg, przyszedł czas na kolejne zmiany.

Petra Ekas jest partnerem Broadcliff Capital Partners LLP. Przed dołączeniem do Broadcliff, Petra Ekas była dyrektorem głównym Lehman Brothers w obszarze prywatnego kapitału zaangażowanego w przedsięwzięcia w sektorze nieruchomościowym (Real Estate Private Equity), gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie aktywami w ramach licznych transakcji w całej Europie, w tym w biurach w Londynie i Hamburgu, projekty budownictwa mieszkaniowego w Krakowie oraz sektor hoteli. Do LBREP dołączyła 2005 roku po zdobyciu doświadczenia w sektorze hotelarskim, w ramach którego pracowała w głównym biurze sieci luksusowych hoteli Le Meridien w zespole ds. rozwoju przez blisko cztery lata, a uprzednio jako konsultant oraz specjalista ds. zadań operacyjnych.

Ekas posiada tytuł magistra z wyróżnieniem w zarządzaniu hotelami międzynarodowymi z Uniwersytetu Oxford Brookes w Wielkiej Brytanii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×