Tu jesteś:

Robert Węglarz nowym prezesem Interferie

Rada nadzorcza giełdowej spółki hotelarsko-turystycznej Interferie S.A. zadecydowała o wyborze nowego prezesa zarządu. Na stanowisko to został powołany Robert Węglarz, natomiast wiceprezesem zarządu, podobnie jak dotychczas, pozostaje Dariusz Rutowicz.

W związku ze złożoną przez Arkadiusza Miszuka, dotychczasowego prezesa zarządu Interferie, rezygnacją z pełnionej funkcji, rada nadzorcza na posiedzeniu w dniu 30 sierpnia 2013 r. podjęła decyzję o wyborze nowego zarządzającego spółką.  Prezesem Interferie został Robert Węglarz, który wcześniej był dyrektorem kilku hoteli w tym sieciowych, a ostatnio Hotelu Malinowy Dwór Medical Resort SPA w Świeradowie-Zdroju.
Robert Węglarz  jest związany z hotelarstwem od ponad 25 lat. Był konsultantem, trenerem personelu hotelowego oraz współautorem polskiego systemu certyfikacji dla hoteli SPA – Quality Standard oraz pomysłodawcą i autorem systemu oceny jakości dla Uzdrowisk Galicyjskich pod patronatem Klastra Medycyna Polska Południowy - Wschód. Od kilku lat związany jest szczególnie z branżą SPA & Wellness, jako dyrektor hoteli o takim profilu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×