Tu jesteś:

Resi4Rent wzmacnia zespół

Sławomir Imianowski, CEO, Resi4Rent

Na początku lutego do zarządu Resi4Rent – nowego gracza na polskim rynku mieszkań na wynajem – dołączył Sławomir Imianowski. Obejmując stanowisko CEO jest odpowiedzialny za sprzedaż, marketing oraz działalność operacyjną w spółce. Do tej pory kierował Platinum Residence – firmą zarządzającą najmem luksusowych apartamentów w Warszawie.

Sławomir Imianowski może się pochwalić 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu usługami hotelarskimi. Jest absolwentem Akademii Morskiej w Gdyni ze specjalizacją organizacji usług turystyczno-hotelarskich. Ukończył także studia podyplomowe na Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie zdobywając dyplom w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył Sławek Imianowski, tak doświadczony menedżer w obszarze wynajmu apartamentów. Jego wiedza, połączona z prosprzedażowym podejściem, z pewnością okaże się cennym wkładem podczas realizacji naszej strategii zajęcia wiodącej pozycji na rynku mieszkań na wynajem - mówi Piotr Gromniak, członek zarządu Resi4Rent.

Sławomir Imianowski dołączył do zarządu Resi4Rent, który tworzą doświadczeni menedżerowie: Barbara Sikora, CFO, odpowiedzialna za obszar finansów i administracji oraz Piotr Gromniak, COO, odpowiedzialny za development platformy Resi4Rent.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×