Tu jesteś:

Renata Hartle wzmocni Dział Powierzchni Biurowych w Colliers International

Renata Hartle, manager ds. strategii flex office i rozwiązań technologicznych w Colliers International.

Do Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International dołączyła Renata Hartle, która objęła stanowisko managera ds. strategii flex office i rozwiązań technologicznych.  Na swoim stanowisku Renata  będzie odpowiedzialna m.in. za doradztwo najemcom oraz właścicielom budynków w zakresie innowacyjnych technologii dla użytkowników biur oraz w strategicznym planowaniu rozwiązań typu „flex office”.

Renata posiada szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie innowacyjnych rozwiązań na rynku nieruchomości biurowych, które zdobyła w międzynarodowym środowisku biznesowym. Siłą Colliers są ludzie, dlatego cieszę się, że do grona naszych ekspertów dołączyła Renata. Nasze doradztwo opieramy na dostarczaniu klientom wiedzy na temat najnowszych trendów na rynku. Wierzę, że dzięki wsparciu takiego specjalisty jak Renata będziemy mogli jeszcze szerzej i bardziej kompleksowo wspierać naszych klientów w zakresie innowacyjnych technologii dla biur — mówi Paweł Skałba, senior partner, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International.

W mojej karierze zawodowej od zawsze pasjonował mnie rozwój twórczego myślenia, tworzenie nowych rozwiązań oraz łączenie świata korporacji ze start-up’ami. Cieszę się, że swoją pasję i doświadczenie związanie z wdrażaniem innowacji będą mogła kontynuować i dalej rozwijać w wiodącej firmie doradczej na rynku nieruchomości w Polsce, jaką jest Colliers — mówi Renata Hartle, manager ds. strategii flex office i rozwiązań technologicznych w Colliers International.

Renata posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Początkowo jako HR Partner budowała innowacyjną kulturę pracy w spółce biurowej Skanska, a następnie pełniła funkcję Managera Innowacji na Europę Centralną. Od 2016 roku wdrażała do budynków biurowych rozwiązania typu SMART, wyszukując i integrując najnowocześniejsze technologie, takie jak mobilny dostęp, wirtualna recepcja, smart parking czy analiza zajętości powierzchni. Ostatni rok Renata spędziła w Waszyngtonie, wspierając nowe metody projektowania doświadczeń użytkowników powierzchni komercyjnych oraz analizując rynek elastycznych powierzchni w Stanach Zjednoczonych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×