Tu jesteś:

Przemysław Pikus w zespole Cornerstone Partners

Cornerstone Partners, firma zarządzająca inwestycjami typu private equity, wzmacnia zespół o kolejnego eksperta. Od początku stycznia 2021 dołączył do niej finansista Przemysław Pikus i zajął stanowisko Partnera.  

- Pozyskanie tak doświadczonego profesjonalisty to kolejny krok w kierunku rozszerzania naszej działalności - mówi Przemysław Krych, założyciel Cornerstone Partners. - W przeszłości miałem okazję pracować z Przemkiem i wiem, że będzie doskonałym uzupełnieniem naszego zespołu.

Przemek jest od 20 lat związany z polskim rynkiem finansowym. W ostatnim czasie zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w Santander Corporate & Investment Banking (SCIB), gdzie zajmował się strategicznymi klientami instytucjonalnymi i inwestorami finansowymi. W Santander BZWBK zainicjował i przeprowadził wiele spośród największych transakcji tego banku w Polsce, w tym największe projekty restrukturyzacyjne. Odpowiadał także za koordynację działań kluczowych klientów banku związanych z finansowaniem handlu, fuzji i przejęć, oraz inwestycji kapitałowych. Wcześniej przez osiem lat pracował w Citibank Polska. 

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×