Tu jesteś:

Powiększa się Rada Ekspertów Retail Institute

Do Rady Ekspertów Retail Institute dołączyli kolejni przedstawiciele czołowych firm z branży retail. Obecnie Rada liczy 25 ekspertów, którzy zawodowo zajmują się zarządzaniem i rozwojem centrów handlowych w Polsce i regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Do grona Rady Ekspertów RI weszli: Anna Malcharek (Gemini Holdings), Karol Bartos (Atrium European Real Estate), Renta Kinde-Czyż (Metro Properties), Karel Zeman (CBRE Global Investors), Anna Duchnowska (Invesco), Leszek Sikora (ECE Projektmanagement), Tomasz Skuza (EPP Property Management), Monika Pyszkowska (ECE Projektmanagement), Agnieszka Tomczak-Tuzińska (Apsys Polska) i Dominik Piwek (NEPI Rockcastle).

Retail Institute to ośrodek badań i innowacji dla ekspertów z branży retail. Wspieramy rozwój centrów i sieci handlowych oraz firm z sektora eCommerce tworząc platformę dialogu, wymiany wiedzy i doświadczeń.

Retail Institute ma niespełna trzy lata. W tak krótkim czasie, dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu ekspertów i firm, stworzyliśmy stabilny fundament dla dalszego rozwoju organizacji. Fundamentem tym są wiedza oraz innowacje -  mówi Anna Szmeja, Prezes Retail Institute.

Dziś w projektach Retail Institute uczestniczy ponad 120 centrów i 35 sieci handlowych. Grupa ta stale rośnie, a wiedza i dogłębna analiza wyników tak znaczącego portfolio firm jest punktem wyjścia do dalszych inicjatyw. W gronie ekspertów określamy trendy, z którymi centra i sieci handlowe będą musiały się zmierzyć w perspektywie 3-5 lat. Wiemy doskonale, że BEZ innowacji nie ma mowy o dalszym rozwoju. -  dodaje Anna Szmeja. 

Z wiedzy zawartej w raportach i benchmarkach Instytutu (projekt ReIndex) korzysta ponad 700 osób odpowiedzialnych za zarządzanie i rozwój. Uruchomiony w marcu tego roku program NextGenLab zrzesza firmy i profesjonalistów wokół idei budowania inteligentnej, wielofunkcyjnej i dopasowanej do potrzeb i aspiracji klientów, miejskiej przestrzeni handlowo-usługowo-rozrywkowej. Program adresowany jest również do innowatorów, firm technologicznych, którym Retail Institute pomaga w dopasowaniu ofertowanych rozwiązań do potrzeb branży i wdrożeniach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×