Tu jesteś:

P3 powiększa zespół w Polsce

P3 długoterminowy inwestor, właściciel i zarządca obiektów logistycznych w Europie wzmacnia swój zespół w Polsce. Do firmy dołączyło trzech doświadczonych specjalistów. Kamil Lubiejewski objął stanowisko Head of Finance, Iwona Sadowska wzmocniła Dział Leasingu jako Senior Leasing Manager, natomiast Jakub Komala został nowym Project Managerem.

Kamil Lubiejewski dołączył do zespołu jako Head of Finance. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za kształtowanie i realizację strategii finansowej P3 w Polsce. Przed dołączeniem do P3 pracował dla międzynarodowej agencji doradczej Savills, na stanowisku Dyrektora Finansowego i Operacyjnego. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Skanska Property Poland jako Starszy Manager ds. Finansów, w JLL jako Dyrektor Finansowy i Operacyjny oraz w Immofinanz, gdzie pełnił rolę Starszego Managera ds. Zarządzania Aktywami odpowiedzialnego za zarządzanie wartością największego parku biurowego w Polsce. Kamil jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i jest członkiem CCIM Insitute.

Iwona Sadowska wzmocniła Dział Leasingu obejmując stanowisko Senior Leasing Manager. Do tej pory zdobywała doświadczenie m. in. w TFI PZU SA, gdzie obejmowała stanowisko Head of Asset Management. Przez prawie 7 lat pracowała również jako Head of Property Management dla Savills. Iwona ma 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Swoją karierę zaczynała w Liebrecht &wooD Polska, w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomości i jest członkiem CCIM Insitute.

Jakub Komala dołączył do Działu Construction jako Project Manager i odpowiada za realizację nowych inwestycji oraz projektów adaptacji pomieszczeń w istniejących magazynach. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, ukończył także studia podyplomowe z zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z branżą nieruchomości związany jest od 9 lat. Do tej pory pracował dla CBRE, BGK Nieruchomości SA, Karmar S.A. i Safege S.A., gdzie zarządzał projektami komercyjnymi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×