Tu jesteś:

Nowy specjalista ds. nieruchomości handlowych w C&W

Magdalena Sadal, C&W

Magdalena Sadal dołączyła do firmy Cushman & Wakefield jako Starszy Konsultant w sekcji Badań Rynkowych w dziale Wycen i Doradztwa. Będzie uczestniczyła w projektach związanych z sektorem nieruchomości handlowych.

Magdalena Sadal posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rynku centrów handlowych oraz sieci handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem sieci FMCG. Do jej głównych obowiązków należy przygotowywanie kompleksowych analiz rynkowych, w tym przede wszystkim oceny potencjału obszarów inwestycyjnych oraz przeprowadzanie analiz przestrzennych.

Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield pracowała jako Regionalny Kierownik ds. Analiz Lokalizacji w Biurze Inwestycji w Tesco Polska. W tym czasie uczestniczyła w projektach związanych z przygotowaniem inwestycji oraz otwarciem ponad 70 sklepów Tesco na terenie całej Polski, będąc odpowiedzialną m.in. za opracowanie prognoz sprzedaży dla proponowanych lokalizacji oraz za przygotowanie strategii rozwoju nowych i istniejących sklepów Tesco, a także za strategię rozwoju stacji benzynowych.

Magdalena Sadal jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również podyplomowe studium analiz marketingowych Szkoły Głównej Handlowej.

- Cieszymy się, że Magdalena dołączyła do naszego zespołu. Jej wiedza i wieloletnie doświadczenie rynkowe umocnią pozycję Cushman & Wakefield jako lidera w dziedzinie kompleksowych usług doradczych dla sektora nieruchomości handlowych w Polsce i regionie Europy Środkowej - powiedział Charles Taylor, Partner Zarządzający w firmie Cushman & Wakefield Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×