Tu jesteś:

Nowy partner zarządzający działem doradztwa podatkowego EY

Jarosław Koziński, EY

Na początku stycznia 2014 r. Jarosław Koziński objął funkcję partnera zarządzającego działem doradztwa podatkowego firmy doradczej EY Polska. Wcześniej stanowisko to pełnił Jacek Kędzior, który kieruje obecnie całą polską praktyką EY.

Jarosław Koziński jest związany z branżą doradczą od ponad 20 lat. Partnerem w spółce doradztwa podatkowego EY jest od 2002 roku. Wcześniej był partnerem w firmie Arthur Andersen, w której pracował przez 9 lat.

Z wykształcenia magister ekonomii - ukończył Wydział Zarządzania i Informatyki na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Realizuje projekty dla firm polskich i międzynarodowych. Specjalizuje się m.in. w doradztwie regulacyjnym i planowaniu strategii podatkowych.

W latach 2011 i 2012 został uznany najlepszym doradcą podatkowym w kategorii optymalizacji podatkowej (I miejsce w rankingu doradców podatkowych - "Dziennik Gazeta Prawna"). Od września 2013 r. Jarosław Koziński pełni także funkcję partnera zarządzającego praktyki podatkowej EY w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×