Tu jesteś:

Nowy dział w strukturze Knight Frank

Z początkiem października 2019 roku w strukturach Knight Frank wyodrębniony został nowy dział – Land Advisory (Gruntów Inwestycyjnych). Jego rolą będzie doradztwo inwestorom zarówno w zakresie zakupu najatrakcyjniejszych terenów, jak i przy procesie sprzedaży. Do nowego zespołu dołączył Piotr Litwin.

Decyzja o rozszerzeniu działalności wynika z przyjętej strategii rozwoju firmy. Nowy dział skoncentruje się na doradztwie w zakresie gruntów inwestycyjnych, skierowanym do podmiotów oczekujących wsparcia przy wyszukiwaniu i zakupie terenów inwestycyjnych, jak również oczekujących profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia procesu sprzedaży przy uwzględnieniu potencjału danego terenu, określeniu strategii marketingowej oraz najefektywniejszego jego wykorzystania, nadając mu często nową funkcję. Dotychczas takie działania były realizowane przez Dział Rynków Kapitałowych, który obecnie skupi się na obsłudze pozostałych sektorów rynku kapitałowego.

Jest mi miło poinformować o powołaniu nowego działu w Knight Frank. Mamy ambicje uzupełnić wachlarz usług oferowanych naszym klientom poprzez powołanie nowych zespołów w krótkiej perspektywie czasu. Przed nami wiele wyzwań, ale jestem przekonany, że z tak doświadczonym i zaangażowanym zespołem uda się je zrealizować” – powiedział Daniel Puchalski, Managing Partner w Knight Frank.

Piotr Litwin posiada 14-letnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do Knight Frank specjalizował się doradztwie z zakresu gruntów inwestycyjnych w JLL oraz w najmie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych m.in. w Poczcie Polskiej i Grupie PZU.

„Cieszę się z szansy zbudowania nowego działu i możliwości wykorzystania mojego doświadczenia w Knight Frank. To zawsze duża odpowiedzialność, ale jeszcze większa satysfakcja z osiąganych sukcesów. Jestem pewien, że te pierwsze sukcesy pojawią się niebawem. Oferta nowego działu będzie skierowana do wszystkich podmiotów sektora rynku gruntów inwestycyjnych, przy pełnym wsparciu naszych ekspertów na każdym etapie współpracy.” – powiedział Piotr Litwin, Associate Director, Land Advisory, Knight Frank.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×