Tu jesteś:

Nowy dyrektor w JLL

Tomasz Trzósło

Tomasz Trzósło został nowym dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału Jones Lang LaSalle. John Duckworth wraca do Londynu.

Od 1 kwietnia 2013 r. Tomasz Trzósło, pełniący aktualnie funkcję dyrektora działu Rynków Kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego oddziału firmy. Tomasz Trzósło, który w ciągu 15 lat kariery w Jones Lang LaSalle zbudował zespół ekspertów rynku inwestycyjnego, będzie nadal odpowiedzialny za rozwój usług i pozyskiwanie biznesu z tego obszaru w Polsce.
John Duckworth, obecny dyrektor zarządzający w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej, po ponad czterech latach pobytu w Warszawie, wraca do Londynu, aby dołączyć do zarządu Jones Lang LaSalle w Wielkiej Brytanii.
W regionie CEE Jones Lang LaSalle ma swoje oddziały w Polsce, Czechach, Rumunii, Słowacji, Serbii i Chorwacji oraz na Węgrzech, w których pracuje ponad 350 specjalistów z obszaru doradztwa ds. nieruchomości. Po powrocie Johna Duckwortha do Londynu, wszystkie dywizje  firmy w Europie Środkowo – Wschodniej będą raportować bezpośrednio do Richarda Battena (członka zarządu w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×