Tu jesteś:

Nowy dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych CBRE

Tim O’Sullivan, nowy dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych na Europę Południowo-Wschodnią CBRE

CBRE ogłosiło dzisiaj nominację Tima O'Sullivana na stanowisko dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Południowo-Wschodnią- z odpowiedzialnością za Węgry, Serbię, Chorwację, Słowenię oraz Bośnię i Hercegowinę. Tim O’Sullivan będzie nadal pracował z biura CBRE w Budapeszcie.

Tim O’Sullivan dołoży starań, aby kontynuować sukcesy Działu Rynków Kapitałowych CBRE w regionach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) i Południowo-Wschodniej (SEE). W roku 2012 oraz w pierwszej połowie 2013 r. CBRE sfinalizowało tu szereg znaczących transakcji - w tym sprzedaż budynku Teleki Palota, sprzedaż powierzchni magazynowych firmy Nokia, TDK i UniCredit, a także zakup Info Park E w Budapeszcie oraz sprzedaż budynków Senator, Green Corner i New City w Polsce.

 Tim O’Sullivan jest związany z CBRE od ponad 4 lat i ostatnio kierował Działem Rynków Kapitałowych na Węgrzech. Był zaangażowany w kilka ważnych transakcji, w tym sprzedaż Info Park E na rzecz Bluehouse pod koniec ubiegłego roku. W nowej roli Tim O’Sullivan będzie raportował bezpośrednio do Mike’a Atwella, starszego dyrektora kierującego Działem Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×