Tu jesteś:

Nowy dyrektor ds.leasingu i asset management w Skanska Property Poland

Arkadiusz Rudzki, który właśnie dołączył do zespołu Skanska Property Poland, został mianowany nowym dyrektorem ds. leasingu i asset management.

Arkadiusz Rudzki posiada 12-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. Poprzednio pracował m.in. w Banku Zachodnim WBK S.A., gdzie odpowiadał za proces racjonalizacji sieci oddziałów oraz za wynajem powierzchni na potrzeby banku. Doświadczenie zdobywał również w innych instytucjach finansowych, gdzie zajmował się budową i rozwojem sieci sprzedaży na terenie całego kraju, oraz w funduszu inwestycyjnym private equity działającym w sektorze nieruchomości, gdzie z kolei odpowiadał za rozwój, pozyskiwanie nowych projektów oraz komercjalizację realizowanych inwestycji.

Przez ostatnie 3 lata pełnił stanowisko Head of Commercial Agency w Knight Frank, jednej z wiodących międzynarodowych firm doradczych na rynku nieruchomości, gdzie odpowiedzialny był za rozwój działu wynajmu powierzchni biurowych oraz usług z zakresu zarządzania aktywami dla klientów portfelowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×