Tu jesteś:

Nowy dyrektor Działu Development w Kulczyk Silverstein Properties

Ethos

Piotr Rafalski, inżynier z ponad 35-letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów deweloperskich, objął funkcję dyrektora Działu Development w Kulczyk Silverstein Properties. Specjalista, który ostatnio nadzorował budowę Pawilonu Polskiego na EXPO 2015 w Mediolanie, wzmocni zespół, odpowiedzialny za oddanie do użytku w 2016 roku kompleksu biurowo-handlowego Ethos przy placu Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie.

Nowy dyrektor Działu Development, wspólnie z 6-osobowym zespołem i generalnym wykonawcą – firmą PORR – będzie pracował nad realizacją rewitalizacji budynku Ethos. To projekt klasy A+ zlokalizowany na historycznym Trakcie Królewskim, który przyjmie najemców pod koniec 2016 r. Zainaugurowane w lipcu prace budowlane zakończą się we wrześniu przyszłego roku.

Piotr Rafalski doświadczenie zdobywał w firmach, takich jak WS Atkins, PARP, PROCHEM, Hill International, Tebodin, Jet Conoco czy Tesco. W maju br. zakończył projekt i budowę Pawilonu Polskiego na EXPO 2015 w Mediolanie – czwartą co do wielkości inwestycję na Targach (ponad 2 000 mkw., 100 ton stali importowanej z Polski) o wartości przekraczającej 10 mln euro. W jego portfolio znajdują się m.in. takie inwestycje jak: Centrum Handlowe ECE w Krakowie i w Gdańsku, Centrum Handlowe Światowida w Warszawie, wiele zakładów przemysłowych, w tym fabryka Michelin
w Olsztynie, projekty wielkoformatowe sieci Tesco, stacje benzynowe JET oraz Shell, rewitalizacja stołecznego Krakowskiego Przedmieścia czy autostrada A4.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×