Tu jesteś:

Nowy członek rady nadzorczej Czerwonej Torebki

Spółka Forteam Investments S.ar.l, posiadająca ponad 23,4 proc. akcji Czerwonej Torebki, powołała swojego członka rady nadzorczej polskiej spółki – poinformowała Czerwona Torebka w komunikacie.

W radzie zasiądzie Geza Szephalmi, który pełni funkcję dyrektora zarządzającego w PineBridge Investments (globalny fundusz private equity kontrolujący spółkę celową Forteam Investments S.ar.l ), Alternatywne Inwestycje dla obszaru Europy Środkowej.
Geza Szephalmi dołączył do Pinebridge Investments w 1998 r. i objął stanowisko dyrektora inwestycyjnego dla obszaru Węgier. W latach 2006 – 2012 był szefem Biura Funduszu w Budapeszcie odpowiedzialnego za działalność funduszu na obszarze Węgrzech, Czech oraz byłych republik jugosławiańskich w zakresie alternatywnych inwestycji. Od 2012 r. pełni funkcję dyrektora zarządzającego dla Europy Środkowej, a także jest starszym doradcą PineBridge (Senior Advisor) dla obszaru Rosji oraz Wspólnoty Niepodległych Państw.
Geza Szephalmi jest absolwentem Prawa i Nauk Politycznych Uniwersytetu im. Loránd Eötvös w Budapeszcie (ELTE University). Ukończył też studia podyplomowe: Międzynarodowe Transakcje Handlowe na Uniwersytecie w Innsbrucku (Austria) oraz Międzynarodowe Prawo Handlowe na Uniwersytecie w Bristolu (Wielka Brytania).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×