Tu jesteś:

Nowy Wiceprezes Zarządu Polaris Hospitality Enterprises

Mirosław Moczarski

Właściciel hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw, spółka Polaris Hospitality Enterprises, powołała nowego Wiceprezesa Zarządu. Stanowisko to zajmie specjalista w zarządzaniu hotelami - Mirosław Moczarski.

Mirosław Moczarski rozpoczął swoją przygodę z hotelarstwem ponad 30 lat temu. Karierę zawodową rozpoczął w grupie hotelowej Orbis w hotelu Mrongovia w Mrągowie, którym zarządzał w latach 1993-2004. Następnie pełnił funkcję dyrektora w hotelach Neptun w Szczecinie, Novotel w Gdańsku i Petropol w Płocku. Od 2008 roku był związany z ze spółką Port-Hotel, najpierw jako członek, a następnie prezes zarządu. Odpowiadał za całokształt spraw i zagadnień związanych z operacyjnym zarządzaniem hotelami w portfolio spółki oraz za dalszy rozwój Port-Hotel. Efektem jego pracy było m.in. uruchomienie dwóch hoteli Hampton by Hilton przy lotniskach w Warszawie i w Gdańsku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×