Tu jesteś:

Nowy Property Manager w SEGRO

Krzysztof Lisiecki

SEGRO, deweloper, właściciel i zarządca powierzchni magazynowych i produkcyjnych, powiększył swój zespół o nowego pracownika. Od października 2014 Krzysztof Lisiecki objął stanowisko Property Managera, odpowiedzialnego za zarządzanie inwestycjami SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki oraz SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

Krzysztof Lisiecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo. Licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami uzyskał w 2010 roku. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: „Gospodarka nieruchomościami” oraz „Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej”. W toku całej kariery zawodowej związany z nieruchomościami – początkowo w obszarze obsługi prawnej procesów zarządzania nieruchomościami, później zarządzania publicznym zasobem nieruchomości.

W zespole SEGRO Krzysztof Lisiecki opiekuje się dwoma parkami w rejonie Poznania: SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki oraz SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki, które oferują obecnie ponad 240 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×