Tu jesteś:

Nowy Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w CBRE

Patrick Kurowski.

Firma CBRE ogłosiła, że Patrick Kurowski został Dyrektorem działupowierzchni magazynowych i logistycznych w Polsce.

Patrick Kurowski, urodzony w Austrii, dołączył do warszawskiego zespołu CBRE w  październiku 2010 roku jako Starszy Negocjator w dziale powierzchni magazynowych i logistycznych, gdzie był odpowiedzialny za wynajem i strategie marketingowe nieruchomości magazynowych, pośrednictwo przy zakupie i sprzedaży nieruchomości oraz doradztwo dla klientów międzynarodowych.

Od 2007 roku pracował w biurze CBRE w Austrii, gdzie przez 3 lata zajmowa łsię wycenami i obsługą klientów korporacyjnych, będąc odpowiedzialnym zarówno za projekty biurowe, jak i magazynowe. Poprzednio pracował przez ponad 4 lata dla głównego wykonawcy w sektorze nieruchomości i budownictwa w Austrii.

Patrick Kurowski jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym i finansowym. Obecnie ubiega się o członkostwo w RICS (Royal Institutionof Chartered Surveyors). Patrick mówi biegle po polsku, niemiecku i angielsku,a jego hobby to sport, ekonomia międzynarodowa, podróże i muzyka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×