Tu jesteś:

Nowi pracownicy w CBRE

Aneta Szczepańska i Katarzyna Kocon dołączyły do warszawskiego biura CBRE.

Aneta Szczepańska dołączyła do działu rynków kapitałowych jako Młodszy Analityk. Do jej głównych obowiązków należeć będą badania i analizy rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz analizy finansowe inwestycji. Będzie również uczestniczyć w organizacji procesów sprzedaży i kupna nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. Aneta Szczepańska pracowała poprzednio w dziale inwestycji w firmie DTZ. Wcześniej była Młodszym Analitykiem Ryzyka Kredytowego w Raiffeisen Leasing. Odbyła również praktykę w dziale powierzchni handlowych w firmie King Sturge.Ukończyła studia licencjackie w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, kierunek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na SGH, kierunek Zarządzanie Nieruchomościami.

Katarzyna Kocon została Koordynatorem Bazy Danych w dziale badań rynku i doradztwa. Będzie zajmować się aktualizacją i koordynacją bazy danych CBRE, jak również wsparciem zespołu badań przy monitorowaniu rynku nieruchomości komercyjnych. Katarzyna Kocon poprzednio była lektorem języka angielskiego w Better English School JSC w Wietnamie. Wcześniej pracowała również jako lektor w Ośrodku Nauczania Języków Obcych - Euro-Lingua w Warszawie. Katarzyna Kocon jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Pedagogiczny.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×