Tu jesteś:

Nowi pracownicy w CBRE

Do warszawskiego biura CBRE dołączyło pięciu nowych pracowników, Katarzyna Chudersk, Małgorzata Czepel, Joanna Zakrzewska, Bartosz Kwiecień oraz Ireneusz Gawędzińsk.

Ireneusz Gawędziński dołączył do działu Zarządzania Projektami jako Senior Cost Manager (Starszy Specjalista ds. Kosztów Instalacyjno-Budowlanych). Do jego głównych obowiązków należeć będzie zarządzanie kosztami inwestycji oraz pozyskiwanie nowych klientów. Ireneusz Gawędziński posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku zarządzania kosztami projektów. Poprzednio pracował w Anglo American Group, oddział Tarmac Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii, gdzie był odpowiedzialny za wiele projektów takich jak prefabrykacje dla projektów  The Dome w Londynie, KingsWaterFront w Liverpoolu oraz stadionu Arsenal. Przez 4 lata pracował również w dziale Zarządzania Projektami w Brittain Hadley Europa w Polsce. Ireneusz Gawędziński ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Bartosz Kwiecień został Senior Project Managerem (Starszy Kierownik Projektu) w dziale Zarządzania Projektami. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami Nieruchomości biurowych, handlowych i przemysłowych. Bartosz Kwiecień posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i kosztami. Poprzednio pracował dla generalnego wykonawcy Warbud SA, gdzie był odpowiedzialny za przygotowywanie budżetów inwestycji oraz koordynowanie prac budowlanych. Pracował również w firmie Brittain Hadley Europa oraz Gleeds Polska jako Kierownik Projektu.Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydział Inżynierii Lądowej.

Joanna Zakrzewska dołączyła do działu Obsługi Klientów Korporacyjnych jako Młodszy Negocjator ds. Nieruchomości. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzanie portfelem nieruchomości klienta, negocjacje umów najmu oraz analizy i raporty rynkowe. Poprzednio pracowała w firmie Astaris Property Solutions na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Wynajmu, będąc odpowiedzialna za komercjalizację centrów handlowych.Joanna Zakrzewska ukończyła Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji. Jest również absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej.

Małgorzata Czepel została Młodszym Negocjatorem ds. Nieruchomości w dziale Nieruchomości Przemysłowych i Logistycznych. Do jej głównych obowiązków należeć będą negocjacje umów najmu w imieniu klienta, monitorowanie rynku nieruchomo mości przemysłowych, jak również pozyskiwanie nowych klientów.Małgorzata Czepel poprzednio pracowała w firmie Jones Lang LaSalle jako Starszy Analityk Umów Najmu, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie portfelem nieruchomości klienta oraz administrację umów najmu. Pracowała również w Empark Mokotów Business Park oraz Panattoni. Ukończyła Akademię Humanistyczną w Pułtusku, Wydział Nauk Politycznych.

Katarzyna Chuderska dołączyła do CBRE jako Asystentka działu Powierzchni Biurowych, będzie odpowiedzialna za aktualizację baz, przygotowywanie materiałów dotyczących nieruchomości biurowych oraz wspieranie działu w pracach administracyjnych. Poprzednio Katarzyna Chuderska była partnerem w firmie C&K Wsparcie IT, gdzie była odpowiedzialna m.in. za zarządzanie biurem oraz personelem. Pracowała również w firmie Mawilux jako Asystentka Zarządu. Katarzyna Chuderska jest absolwentką Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, Kierunek Filologia Angielska. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie na Wydziale Zarządzanie i Marketing.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×