Tu jesteś:

Nowa dyrektor w JLL w Polsce

Justyna Williams

Justyna Williams dołączyła do zespołu firmy i obejmie stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi w JLL w Polsce.

Do głównych zadań Justyny Williams na nowym stanowisku należy kierowanie pracami zespołu wyspecjalizowanego w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi oraz budowanie relacji z klientami z tego obszaru. Justyna będzie mieć pod swoją opieką 37 projektów handlowych w całym kraju, w tym m.in. Forum Gliwice czy Pasaż Świętokrzyski. Jej bezpośrednią przełożoną będzie Virginie de Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce.

Przed dołączeniem do zespołu JLL Justyna Williams pełniła funkcję Kierownika ds. Rozwoju Centrów Handlowych w Cushman & Wakefield. W czasie jej zatrudnienia zespół powiększył portfolio zarządzanych obiektów handlowych z dwóch do trzynastu (wzrost o ok. 130 000 mkw. GLA) w ciągu zaledwie jednego roku. Wcześniej jako Kierownik Zespołu Zarządzania Nieruchomościami w Tesco Polska, Justyna Williams nadzorowała procesy zarządzania portfolio ponad 400 nieruchomości w całej Polsce (obiekty handlowe, biura, magazyny oraz nieruchomości gruntowe). Justyna jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, Wydziału Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (specjalizacja: Rynek Nieruchomości), a także Podyplomowego Studium Zarządzania Nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej. Justyna ma 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×