Tu jesteś:

Newbridge Poland powiększa zespół

Do zespołu Newbridge Poland dołączyły dwie osoby: Joanna Bieniek na stanowisku Leasing Managera i Paweł Dolański na stanowisku Real Estate Development Advisor. 

Z początkiem lutego Joanna Bieniek objęła stanowisko leasing managera. W firmie odpowiadać będzie za działania związane z komercjalizacją należących do Newbridge obiektów, a także za rozwój relacji z najemcami oraz kwestie prawne.

Jej głównym zadaniem będzie wdrożenie nowych strategii najmu w centrach handlowych Bielawy w Toruniu, Guliwer w Łodzi i Czyżyny w Krakowie, jak również ścisła współpraca z działem development w kwestii modernizacji i rozwoju istniejących obiektów, a także nowych inwestycji, przede wszystkim planowanych retail parków CH Bielawy w Toruniu i CH Guliwer w Łodzi. Nowa leasing manager odpowiadać będzie także za wynajem w obiektach, które wkrótce wejdą do portfolio Newbridge.

Joanna Bieniek związana jest z branżą retail od ponad 10 lat. Od 2014 pełniła funkcję Senior Letting Consultant w Apsys Polska, odpowiadając za wynajem lokali w Manufakturze w Łodzi oraz Posnanii w Poznaniu. W przypadku tej ostatniej galerii uczestniczyła także w przygotowaniu strategii leasingowej oraz brała udział w pracach związanych z otwarciem obiektu.

Wcześniej, jako leasing manager w Neinever Polska, uczestniczyła w procesach najmu powierzchni w Galerii Malta, Factory Outlets, Retail Park Futura oraz wspierała wynajem w Galerii Katowickiej. Swoje doświadczenie budowała pracując także dla PKP SA i TriGranit Management Poland. W tej ostatniej firmie odpowiadała za leasing w Bonarka City Center.

Joanna Bieniek jest absolwentką ekonomii i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Akademii im. Andrzeja Frycza w Krakowie. Uczestniczka wielu konferencjach branżowych organizowanych nie tylko na terenie Polski.

Paweł Dolański na stanowisku Real Estate Development Advisor będzie odpowiadał za przebudowy, modernizacje i rozwój obiektów obecnego portfolio firmy, a także zarządzanie projektami  inwestycyjnymi spółki, które związane są z nowymi nieruchomościami.

Paweł Dolański z wykształcenia jest architektem, studiował na Politechnice Krakowskiej i FH Aachen, posiada dyplom Royal Institute of British Architects. Z branżą nieruchomości komercyjnych związany jest od blisko 20 lat, a swoje doświadczenie zdobywał uczestnicząc w realizacji inwestycji zarówno po stronie generalnego wykonawcy jak również inwestora.

Przez ostatnie lata będąc na stanowisku Dyrektora Aktywów w Carrefour Polska, odpowiadał za wszystkie nieruchomości w kraju, uczestnicząc w pracach na każdym etapie inwestycji - od koncepcji aż po utrzymanie obiektów. Nadzorował modernizacje wielu centrów handlowych m.in. rewitalizację CH Morena w Gdańsku, budowę Retail Parku w Sochaczewie, a także brał udział przy powstaniu nowych konceptów jak hipermarket w Poznaniu czy market w Promenadzie. Realizował strategie firmy w zakresie oszczędności, wdrażając szereg nowych technologii m.in. oświetlenie LED, panele fotowoltaiczne, geotermia oraz nowoczesne instalacje chłodnicze oparte na R744.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×