Tu jesteś:

Napollo Property Management z Dyrektorem Zarządzającym

Tomasz Wysocki, Dyrektor Zarządzający, Napollo Property Management

W styczniu tego roku Tomasz Wysocki objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora Zarządzającego w spółce holdingu NAPOLLO – NAPOLLO PROPERTY MANAGEMENT, w której nadzoruje działy Komercjalizacji i Zarządzania Nieruchomościami. Odpowiada za wzrost wartości portfela nieruchomości firmy, poprzez m.in. opracowanie i egzekucję strategii komercjalizacji i rekomercjalizacji, oportunistyczną identyfikację i wykorzystanie potencjału istniejących obiektów, optymalizację procesów zarządzania galeriami i parkami handlowymi NAPOLLO.

Tomasz Wysocki jest doświadczonym menadżerem branży nieruchomościowej, ma szerokie kompetencje w dziedzinie rozwoju i asset managemencie projektów deweloperskich w sektorze komercyjnym. Przed dołączeniem do NAPOLLO związany był z belgijskim funduszem Mitiska REIM, w którym koordynował procesy inwestycyjne i  komercjalizacji obiektów w Polsce. Przedtem przez wiele lat pracował jako development & leasing manager w Helical Poland, brytyjskiej firmie inwestycyjnej posiadającej w portfelu m.in. Młyn Wrocław, Turawa Opole, Europa Centralna Gliwice oraz Młyn Retail Parks, firmie tworzącej projekty komercyjne parków handlowych.

Dołączam do Napollo w bardzo ważnym momencie. Firma realizuje strategię przyśpieszenia rozwoju formatu centrów wygodnych zakupów pod marką N-Park oraz stale optymalizuje procesy zarządcze w istniejącym portfelu. - powiedział Tomasz Wysocki. - Dynamiczny rozwój sektora obiektów typu convenience stawia przed nami, podobnie jak i przed innymi uczestnikami rynku, zarówno wyzwania związane m.in. z konkurencyjnością czy tempem działań, jak i ogromne możliwości. Kluczowa jest umiejętność ich monetyzacji w bieżących procesach biznesowych i zarządczych jak również budowa na tej bazie długoterminowej wartości portfela. Mimo rosnącej konkurencji w sektorze i postępującej saturacji rynku nieruchomości handlowych, nadal widzimy wiele opcji zarówno w sferze konstruowania oferty naszych nowych centrów, jak i jej modernizacji w trybie wyprzedzającym zmieniające się trendy oraz modele korzystania z różnych form handlu przez Klientów na ścieżce ich codziennych, zakupowych doświadczeń. Z wewnętrzną ekspertyzą Napollo i synergią działań zespołów w całym procesie inwestycyjnym, od rozwoju, poprzez komercjalizację aż po zarządzanie, firma ma ogromny potencjał na realizację ambitnych celów wzrostu i budowania wartości. – dodał Tomasz Wysocki.

Konsekwentnie budujemy nasze kompetencje nie tylko poprzez rozwój obecnego zespołu, ale i przez pozyskiwanie menadżerów z rynku. - powiedział Sławomir Zawadzki, Prezes Zarządu NAPOLLO HOLDINDG. – Dołączenie do organizacji tak doświadczonego menadżera, od lat związanego z inwestycjami w zakresie parków handlowych, jak Tomasz Wysocki wzmocni potencjał Napollo i pozwoli nam na rozszerzenie naszych planów inwestycyjnych. W najbliższych 5 latach zamierzamy podwoić nasz stan posiadania przez rozwój organiczny oraz kupno istniejących projektów. Pan Wysocki będzie kierował zespołami  komercjalizacji i zarządzania nieruchomościami. Jesteśmy przekonani, że wartość dodana wniesiona przez Pana Wysockiego w postaci osobistego doświadczenia i wiedzy pozwoli na umocnienie naszej pozycji rynkowej i osiągniecie strategicznych celów. – dodał Sławomir Zawadzki.

Nowy Dyrektor Zarządzający jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego oraz Politechniki Warszawskiej, a pierwsze doświadczenia zawodowe zebrał pracując jako specjalista ds. wyceny nieruchomości w Polish  Properties, jednej z pierwszych firm w Polsce profesjonalnie zajmującej się wyceną nieruchomości.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×