Tu jesteś:

Multi Poland z nowym Dyrektorem Technicznym

Rafał Elżanowski objął stanowisko Dyrektora Technicznego w firmie Multi Poland, polskim oddziale Multi Corporation, jednego z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie.

W Multi Poland rozpoczął pracę z dniem 1 stycznia 2017. Odpowiedzialny jest za wszystkie budowy i przebudowy obiektów należących do firmy. Obecnie skupia swoją uwagę na projekcie Forum Gdańsk - kompleksie handlowo-usługowym, powstającym w partnerstwie pomiędzy Multi Poland z miastem Gdańsk oraz grupą PKP. Otwarcie Forum Gdańsk planowane jest na rok 2018.

Elżanowski może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej i nieruchomości, które zdobywał w firmach BOVIS, Globe Trade Centre S.A oraz, od 2006 r., w NEINVER Polska. W  NEINVER kierował działem technicznym i odpowiadał za realizację inwestycji prowadzonych przez firmę w Polsce, jak również przygotowanie projektów w całej Europie.

Rafał Elżanowski ma 47 lat. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Był również  stypendystą Wydziału Inżynierii Wodno-Lądowej Uniwersytetu w Sheffield.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×