Tu jesteś:

Mira Kantor-Pikus w Radzie Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji

Mira Kantor-Pikus, Partner, Dyrektor ds. Doradztwa kapitałowego, dłużnego i finansowa strukturyzowanego w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield

Mira Kantor-Pikus, Partner, Dyrektor ds. Doradztwa kapitałowego, dłużnego i finansowa strukturyzowanego w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield w Polsce została członkiem Rady Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji w ramach Executive Club – organizacji networkingowej zrzeszającej przedstawicieli top managementu z największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Głównym celem rady jest opracowanie koncepcji innowacyjnego zarządzania i kierunków rozwoju polskich przedsiębiorstw. Podstawą do dyskusji podczas posiedzeń Rady będzie stworzenie programu wydarzenia skierowanego do kadry zarządzającej – międzynarodowego kongresu „European Executive Forum 2019”, którego tematyką przewodnią będą: przywództwo, technologia i zarządzanie.

– Zaproszenie do Rady, to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem przekonana, że wspólnie uda nam się stworzyć atrakcyjny i angażujący program, w którym zawarte będą najważniejsze aktualne i przyszłe zagadnienia oraz wyzwania dla nowoczesnej przedsiębiorczości – skomentowała Mira Kantor-Pikus.

– Jesteśmy zaszczyceni, że firma Cushman & Wakefield dołączyła do prestiżowego grona Członków Executive Club, do którego zapraszane są czołowe przedsiębiorstwa i liderzy biznesu. Chcemy, aby firmy, które zaangażowały się w projekt miały wpływ również na jego zawartość merytoryczną, aby aktywnie wspierać rozwój rodzimego i europejskiego biznesu oraz dzielić się swoim doświadczeniem – powiedziała Beata Radomska, CEO Executive Club.

W Radzie w 2018 roku zasiadają m.in. Prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk w latach 2007-2015, Wiceprezes Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk, Prof. Witold Bielecki, Rektor Akademii Leona Koźmińskiego, Prof. Witold Orłowski, Ekonomista, Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Główny Doradca Ekonomiczny PwC Polska czy Prof. Marek Rocki, Rektor Szkoły Głównej Handlowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×