Tu jesteś:

Martin Baláž awansuje w Prologis

Martin Baláž, Country Manager Prologis na Czechy i Słowację.

Martin Baláž awansuje na stanowisko Country Manager Prologis na Czechy i Słowację.

W swojej nowej roli Martin Baláž będzie odpowiedzialny za całe portfolio Prologis w Czechach i na Słowacji, którego łączna powierzchnia wynosi 1,6 mln metrów kwadratowych. Martin Baláž będzie nadzorował projekty związane z rozwojem firmy, a także działania dotyczące budowy, komercjalizacji i zarządzania nieruchomościami. Pokieruje również projektami inwestycyjnymi w ich kluczowych fazach rozwoju. Zarządzanie zespołami w Pradze i Bratysławie przejął ze skutkiem natychmiastowym, a jego bezpośrednim przełożonym nadal jest Martin Polák, managing director, regional head na Europę Środkowo-Wschodnią.

Martin Baláž dołączył do Prologis w 2014 r. jako senior leasing and development manager na Czechy i Słowację. W tym czasie z sukcesem realizował i komercjalizował projekty inwestycyjne firmy.

„Martin wnosi na tym stanowisku swoje cenne doświadczenie zawodowe – jest dobrym, godnym naśladowania przywódcą. Zawsze z radością obserwuję rozwój osobisty pracowników Prologis, a ten awans jest dowodem na to, co można osiągnąć w naszej firmie. Prologis z całą pewnością skorzysta na jego szerokiej wiedzy branżowej i osobistym zaangażowaniu” – powiedział Martin Polák.

Przed dołączeniem do Prologis zdobywał doświadczenie jako associate partner w Cushman & Wakefield, pracując na stanowisku dyrektora działu przemysłowego i detalicznego na Słowacji oraz dyrektora działu przemysłowego w Czechach. Ma dyplom MBA w zakresie budownictwa i nieruchomości uczelni College of Estate Management w Reading w Wielkiej Brytanii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×