Tu jesteś:

Marta Kulik na czele działu HR firmy Cresa

Marta Kulik, HR Business Partner, Cresa Polska

Międzynarodowa firma doradcza Cresa poinformowała, że Marta Kulik objęła stanowisko HR Business Partnera. Jej głównym zadaniem będzie wspieranie celów strategicznych firmy i opracowywanie rozwiązań związanych z zasobami ludzkimi.

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy Cresa w Polsce istotne jest obecnie odpowiednie wsparcie kadry menedżerskiej w realizacji planów długoterminowych. Wierzę, że doświadczenie i dotychczasowe osiągnięcia Marty wzmocnią nasz zespół oraz pomogą w zbudowaniu silnej pozycji na rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający w firmie Cresa Polska.

Nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi jest elementem budowania przewagi konkurencyjnej. Rolą HR Business Partnera jest szersze spojrzenie na działalność firmy i umiejętne odpowiadanie na potrzeby organizacji i pracowników. W dzisiejszych czasach ważne jest zwiększenie efektywności procesów, długofalowa współpraca oraz budowanie dobrych relacji biznesowych – mówi Marta Kulik, HR Business Partner, Cresa Polska.

Marta Kulik przed dołączeniem do firmy Cresa pracowała w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Michael Page. Odpowiadała za rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Marta z sukcesem zakończyła projekty rekrutacyjne, głównie w sektorach FMCG, nieruchomości, jak również w spółkach notowanych na GPW. Doświadczenie zdobywała również w sektorze finansowym. Marta jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu w Aveiro w Portugalii oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×