Tu jesteś:

Marcin Lewiński wesprze Dział Gruntów Inwestycyjnych w Colliers

Marcin Lewiński, Associate Director w Dziale Gruntów Inwestycyjnych Colliers International

Do zespołu Colliers International dołączył Marcin Lewiński, który objął stanowisko Associate Director w Dziale Gruntów Inwestycyjnych Colliers International. Będzie odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów i gruntów oraz relacje z inwestorami.

Marcin Lewiński posiada ponad 18 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, zdobytego w transakcjach obrotu nieruchomościami pomiędzy osobami fizycznymi, spółkami oraz podmiotami zagranicznymi, jak również przy nabywaniu bądź zbywaniu dużych projektów deweloperskich. Przed dołączeniem do Colliers Marcin pracował jako Dyrektor Działu Ekspansji w spółce Budimex Nieruchomości, będącej częścią największego polskiego holdingu budowlanego Budimex S.A. Nadzorował tam nabycie licznych nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe w całej Polsce.

W latach 2007 – 2014 pełnił funkcję Dyrektora Działu Nieruchomości w spółce Marvipol S.A., gdzie zarządzał złożonymi procesami sprzedaży i nabycia oraz nadzorował relacje z kluczowymi najemcami oraz przygotowywał nieruchomości pod kątem przedsięwzięć budowlanych.

Jako Główny Specjalista w Urzędzie m. st. Warszawy, w Biurze Gospodarki Nieruchomościami oraz jako prawnik w kancelarii notarialnej, Marcin zyskał cenne doświadczenia w zakresie praw i procedur rządzących rynkiem nieruchomości oraz znajomość funkcjonowania organów kontrolujących związane z nim procesy.

Wszechstronna wiedza i głębokie doświadczenie Marcina we wspieraniu i zarządzaniu procesami kupna i sprzedaży licznych projektów inwestycyjnych w całej Polsce są cennym wsparciem  dla Działu Gruntów Colliers i z pewnością stanowić będą duży atut dla naszych klientów — mówi Emil Domeracki, dyrektor Działu Gruntów w Colliers International.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×