Tu jesteś:

Małgorzata Więcko wzmocniła zespół Accolade

Małgorzata Więcko, Head of Asset Management Poland

Polski oddział Accolade nieustannie się rozwija, zwiększając nie tylko liczebność załogi, ale także wyniki finansowe. W zeszłym roku magazyn Financial Times zaliczył Accolade do grona 100 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Jest to czas wielkich sukcesów dla firmy, szczególnie w Polsce, gdzie wartość portfela wzrosła o 120% i osiągnęła wartość prawie 400 mln EUR. Jak podkreśla COO firmy, Lukas Repal, nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wykwalifikowanego zespołu. Teraz do Accolade dołączyła Małgorzata Więcko, obejmując stanowisko Head of Asset Management Poland.

Małgorzata Więcko jest absolwentką warszawskiego SGH oraz Uniwersytetu Heriot-Watt w Szkocji. Jest również członkiem organizacji RICS. Od wielu lat związana jest z rynkiem nieruchomości, w ciągu których, jak sama przyznaje, przeszła ekscytującą drogę pełną wyzwań usłanych mniejszymi i większymi sukcesami. Przed dołączeniem do Accolade zajmowała się m.in. zarządzaniem aktywami oraz wprowadzaniem nowych linii usług w zakresie zarządzania nieruchomościami w międzynarodowej firmie doradczej JLL.

„Na stanowisku Head of Asset Management w Accolade będę odpowiedzialna m.in. za definiowanie i realizację strategii dla polskiego portfela nieruchomości, organizowanie procesów, jak również nadzór nad wydajnością zespołu w celu zapewnienia doskonałego poziomu usług dla najemców oraz inwestorów. Już po pierwszych dniach spędzonych w Accolade poczułam, że dołączam do grupy dynamicznych ludzi z zapałem, pomysłami i wiedzą. Cieszę się, że mogłam się tu pojawić w fantastycznym momencie, gdy Accolade nabiera rozpędu na polskim rynku nieruchomości’ – mówi Małgorzata Więcko.

„Przebieg dotychczasowej kariery, jak również przebieg procesu rekrutacyjnego utwierdziły nas w przekonaniu, że dołącza do nas osoba, której szukaliśmy. Małgorzata udowodniła, że posiada najważniejsze cechy dobrego Asset Managera – jest aktywna, elastyczna, posiada ogromną wiedzę i analityczny umysł. Potrafi przy tym budować i utrzymywać bliskie relacje z najemcami, co jest wyjątkowo istotne w kontekście długofalowej strategii biznesowej Accolade, opartej na zaufaniu klientów i partnerów biznesowych” – wyjaśnia Michał Białas, Head of Poland w Accolade. 

Accolade jest długoterminowym inwestorem w sektorze nieruchomości magazynowych i przemysłowych. Spółka działa głównie w Europie Środkowej i jest obecna w Polsce, Czechach, Niemczech, a od niedawna również na Słowacji. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×