Tu jesteś:

Małgorzata Szychułda dyrektorem Działu Retail Asset Management w Knight Frank w Polsce

Małgorzata Szychułda

Małgorzata Szychułda, ekspert w zarządzaniu wartością nieruchomości handlowych z doświadczeniem w działaniach marketingowych w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, objęła stanowisko dyrektora Działu Retail Asset Management w Knight Frank w Polsce.

Przed dołączeniem do Knight Frank, Małgorzata Szychułda pracowała na stanowisku Dyrektora Departamentu Komercjalizacji w PKP SA. W tym czasie nadzorowała m.in. proces modernizacji Dworca Centralnego w Warszawie. Dzięki jej działaniom poziom wynajęcia powierzchni handlowej na dworcach strategicznych w Polsce wzrósł z 43 proc. do 94 proc..

W latach 2009 – 2011, pełniła funkcję dyrektora marketingu centrum handlowego Bonarka City Center. Jej zadaniem było m.in. przygotowanie oraz nadzór nad przeprowadzeniem procesu otwarcia obiektu. Bonarka City Center została wyróżniona przez PRCH nagrodą główną w kategorii Kampania Społeczna Roku 2010 za akcję „Bonarka otwarta na dobre”.

Pracowała również dla Cushman & Wakefield, gdzie była odpowiedzialna za przeprowadzenie procesu otwarcia Złotych Tarasów, a następnie za planowanie i nadzór nad działaniami marketingowymi centrum. W tym samym czasie koordynowała otwarcie greckiego centrum handlowego The Mall of Cyprus. Kolejnym dużym wyzwaniem było przygotowanie i przeprowadzenie procesu repozycjonowania galerii handlowej Campona, jednego z większych obiektów tego typu w Budapeszcie.

Małgorzata Szychułda jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję pośrednika oraz zarządcy nieruchomości. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Jest takżewieloletnim wykładowcą w ramach ICSC European Retail Property School.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×