Tu jesteś:

Maciej Wąsek nowym CEO w ISS Facility Services dla regionu Polski i krajów bałtyckich

ISS Facility Services ma od grudnia 2019 r. nowego CEO dla regionu, obejmującego Polskę, Litwę i Łotwę. Stanowisko to objął Maciej Wąsek, od 13 lat związany z firmą, w której pełnił różnorodne funkcje, m.in. Dyrektora Operacyjnego i Dyrektora Finansowego.

W obecnej funkcji, Maciej będzie odpowiadał za wdrożenie nowej strategii ISS dla regionu, która obejmuje poszerzenie portfolio kluczowych klientów z sektora biurowego oraz produkcji, a także rozbudowę wachlarza zintegrowanych usług zarządzania nieruchomościami. ISS Facility Services wykonała na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat olbrzymi wzrost – z niewielkiej firmy usług utrzymania czystości przeobraziliśmy się w organizację, oferującą klientom zintegrowane usługi w zakresie facility management oraz wspierającą ich w tworzeniu efektywnych i dobrze zarządzanych miejsc pracy. W najbliższym czasie będziemy kontynuować ten trend, koncentrując się na rozwoju usług ISS z segmentu nowych technologii, a także wsparciu klientów w takiej transformacji miejsc pracy, która czyni je przyjaznymi dla środowiska – powiedział Maciej Wąsek, CEO dla Polski i krajów bałtyckich.

Maciej Wąsek dołączył do ISS Facility 2007 r. na stanowisko Menedżera ds. Fuzji i Przejęć (M&A). W ciągu ostatnich 13 lat pełnił różnorodne stanowiska w organizacji, m.in. Dyrektora Operacyjnego i Dyrektora Finansowego. W tym czasie brał udział w dużych transakcjach finansowych w regionie dla kluczowych klientów. Wcześniej, przez kilka lat był odpowiedzialny za innowacje, wdrożenia nowych kontraktów oraz jakość serwisów. Do jego największych osiągnięć należy m.in. powiększenie portfolio kluczowych klientów o korporacje z sektora bankowego, a także wprowadzenie w Polsce nowych usług ISS z zakresu Workplace Management i Project Management.

Maciej Wąsek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył również programy szkoleniowe na Uniwersytecie Stanforda oraz INSEAD w Paryżu. Maciej zdobył tytuł Great in Leadership, przyznawany przez struktury globalne ISS Facility Services w 2018 r.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×