Tu jesteś:

Łukasz Tomczak dyrektorem zrządzającym w gdańskim Manhattanie

Łukasz Tomczak

Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan powołało Łukasza Tomczaka na stanowisko Dyrektora Zarządzającego odpowiedzialnego za działania operacyjne centrum. Zmiany w Manhattanie związane są z planami rozwoju i docieraniem do coraz większej liczby klientów na konkurencyjnym trójmiejskim rynku.

Nowa struktura zarządcza centrum łączy rozproszone dotychczas w organizacji: administrację, leasing, marketing operacyjny, kształtowanie wizerunku oraz działania z zakresu odpowiedzialności biznesu. Nowy dyrektor zarządzający ma wesprzeć Jakuba Micińskiego, asset managera, który z ramienia inwestora w dalszym ciągu jest odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie obiektem.

Łukasz Tomczak posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku obiektów komercyjnych. Pracował m.in. dla grupy Caelum Development, CREAM, Multi Poland oraz prowadził projekty dla Polskiej Rady Centrów Handlowych. Przez ostanie półtora roku stał na czele agencji Cantal Group, specjalizującej się w doradztwie strategicznych i działaniach public relations.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×