Tu jesteś:

Kolejni członkowie w RICS Polska

Pod koniec czerwca, do RICS Polska dołączyło 7 nowych członków. Organizacja regularnie powiększając się liczy obecnie 237 profesjonalistów i praktyków rynku nieruchomości w Polsce.

Członkostwo w RICS to nie tylko dyplom, świadczący o zaliczeniu trudnej sesji egzaminacyjnej. Przede wszystkim, organizacja ta dba o nieustający rozwój zrzeszonych profesjonalistów przygotowując dla nich seminaria i materiały edukacyjne. RICS gwarantuje, że członkowie będą posiadali aktualną wiedzą, pozwalającą na kompetentne wsparcie swoich klientów. Organizacja przyjmuje do swojego grona osoby, które po pierwsze wykażą się wiedzą merytoryczną, po drugie udowodnią swoją postawę etyczną, a po trzecie zadeklarują gotowość do ustawicznego rozwoju zawodowego. To, na co przeprowadzający egzaminy asesorzy RICS zwracają szczególną uwagę to kompetencje i wartości etyczne.

„Mieliśmy świetnych kandydatów, którzy w większości byli do sesji świetnie przygotowani. Tym razem zdawalność przekroczyła 70%, z czego jesteśmy wszyscy bardzo dumni. Final Assessment, który jest ostatecznym egzaminem przygotowującym do uzyskania członkostwa w RICS, jest swego rodzaju, ukoronowaniem starań o status MRICS. Oczekujemy nie tylko profesjonalizmu i wiedzy w dziedzinie swojej specjalizacji, ale także doskonałego posługiwania się narzędziami RICS (przede wszystkim zasadami etycznymi i procedurami z nimi związanymi). Ostatnia sesja pokazała, że kandydaci w Polsce, naprawdę wiedzą na temat wiele.” - podsumowała Anna D. Konieczna, Country Manager RICS Polska.

Wśród nowych członków znaleźli się: Bożena Krawczyk z Segro Poland, Ewa Chomczyńska z Hill International, Waldemar Kozak z AGP Metro
Marcin Sulewska z Jones Lang LaSalle Polska, Anna Radecka z Colliers International, Monika Suldecka Kras oraz Dorota Kościelniak z Knight Frank.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×