Tu jesteś:

Kinga Kolberg wzmacnia zespół reprezentacji najemców biurowych Cresa Polska

Kinga Kolberg, Starszy Doradca, Cresa Polska

Kinga Kolberg (z d. Wawryło), ekspertka rynku nieruchomości biurowych, dołączyła do działu reprezentacji najemców biurowych w firmie Cresa Polska. Kinga objęła stanowisko Starszego Doradcy i będzie wspierała klientów w procesie negocjacji i renegocjacji umów najmu.

Bardzo się cieszę, że Kinga zdecydowała się dołączyć do naszej firmy. Jest wysokiej klasy specjalistką na rynku nieruchomości komercyjnych, a dzięki swojej profesjonalnej wiedzy i zaangażowaniu znacząco wzmocni nasz zespół. Jestem przekonany, że nasi klienci docenią współpracę z Kingą, która, dbając o ich interesy, odważnie stawia czoła wyzwaniom w sektorze nieruchomości biurowych – mówi Artur Sutor, Partner, Dyrektor działu reprezentacji najemców biurowych w firmie doradczej Cresa Polska.

Kinga ma ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała w największych międzynarodowych firmach doradczych świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracowała jako Starszy Doradca w firmie Knight Frank, w której była odpowiedzialna za obsługę takich firm jak Kancelaria Gessel, IDG, Legrand, Dom Development i WMI. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych (kierunek Ekonomia) i Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej (Stosunki Międzynarodowe).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×