Tu jesteś:

Katarzyna Zawodna-Bijoch Prezes biurowej spółki Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej

Katarzyna Zawodna-Bijoch

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również tytuł akredytowanego profesjonalisty systemu certyfikacji środowiskowej LEED (LEED Accredited Professional). 

Katarzyna Zawodna-Bijoch, jako prezes biurowej spółki Skanska w Europie Środkowo – Wschodniej (ang. CEE), jest odpowiedzialna za strategię i działalność firmy w obszarze innowacyjnych inwestycji biurowych na terenie czterech szybko rozwijających się rynków: Polski, Czech, Rumunii i Węgier.

Pod jej kierownictwem Skanska w CEE podjęła decyzje, które wyznaczą nowe standardy tego, jak będą wyglądały biura przyszłości. 

Katarzyna jest związana ze Skanska od 2006 roku, kiedy rozpoczęła pracę w zespole działu marketingu i leasingu polskiej spółki biurowej Skanska, gdzie zajmowała się promocją i sprzedażą realizowanych projektów. Jako jedna z pierwszych osób w kraju uzyskała tytuł akredytowanego profesjonalisty LEED i od 2009 roku wprowadzała na polski rynek pionierskie standardy zielonego budownictwa, dzięki czemu inwestycje Skanska były pierwszymi biurowcami w kraju certyfikowanymi w tym systemie. W 2010 roku objęła stanowisko menadżera ds. zrównoważonego rozwoju i weszła do zarządu firmy. Rok później została dyrektorem regionu północnego w polskiej spółce biurowej Skanska. W marcu 2014 roku objęła stanowisko dyrektora zarządzającego spółki.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×