Tu jesteś:

James Chapman awansuje w Cushman&Wakefield

James Chapman

Firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła, że James Chapman – partner i dotychczasowy dyrektor działu rynków kapitałowych w Republice Czeskiej i na Słowacji obejmie stanowisko dyrektora działu rynków kapitałowych C&W w regionie Europy Środkowej (Polska, Czechy, Węgry i Słowacja). James zastąpi na tym stanowisku Charlesa Taylora, który 1 lipca 2013 r. został mianowany partnerem zarządzającym oddziału firmy w Polsce.

 

James Chapman dołączył do biura C&W w Pradze w 2001 r. Zespołem ds. rynków kapitałowych w Republice Czeskiej i na Słowacji kierował przez ostatnie siedem lat. Jeden z jego ostatnich sukcesów to  sprzedaż należącego do Aberdeen parku biurowego The Park w Pradze. Wcześniej pracował także w londyńskim oddziale Cushman & Wakefield. Obecnie będzie pracował w Warszawie. James Chapman ukończył wydział Zarządzania Nieruchomościami na Nottingham Trent University. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS). – Zmiana na stanowisku jest zgodna ze strategicznym planem rozwoju firmy w regionie Europy Środkowej i dążeniem do zwiększenia efektywności naszej zintegrowanej platformy zgodnie z polityką podnoszenia jakości świadczonych usług zarówno dla klientów krajowych, jak i międzynarodowych – skomentował Jonathan Hallett, dyrektor firmy Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowej.

Jan Willem-Bastijn, dyrektor działu rynków kapitałowych w firmie Cushman & Wakefield w regionie EMEA, powiedział – Awans Jamesa jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy mającym na celu wzmocnienie oferty w zakresie rynków kapitałowych w całym regionie EMEA. Region Europy Środkowej odnotowuje stały wzrost wolumenu transakcji inwestycyjnych. Polska, która jest najważniejszym rynkiem w regionie, cieszy się największym zainteresowaniem inwestorów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×