Tu jesteś:

JLL wzmacnia dział zarządzania nieruchomościami

Pavel Schanka i Dorota Chomuntowska dołączyli do zespołów spółki Jones Lang LaSalle. Z kolei do warszawskiego biura wróciła Virginie de Baere.

Pavel Schanka dołączył do Jones Lang LaSalle jako nowy dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Czechach i Europie Środkowo-Wschodniej. Schanka będzie odpowiedzialny za usługi z obszaru zarządzania nieruchomościami w tym regionie Europy. Wcześniej Pavel Schanka realizował projekty m.in. w zespole Commercial Real Estate Financing (Unicredit Bank), CBRE oraz GE Capital Real Estate. Nowy dyrektor ukończył studia na kierunku Property Investment & Portfolio Management na Uniwersytecie w Reading, posiada również dyplom Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze (finanse i księgowość, prawo).

Jako nowa dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce, Virginie de Baere będzie odpowiedzialna za nadzór nad projektami handlowymi, biurowymi oraz magazynowymi realizowanymi dla klientów na terenie kraju oraz rozwój usług i biznesu z obszaru zarządzania nieruchomościami. Virginie wraca do Warszawy po tym, jak zrealizowała szereg projektów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i rozszerzaniem portfolio usług zarządzania nieruchomościami w Czechach. Virginie ma ponad 14 lat doświadczenia na rynkach nieruchomości w regionie CEE. Nowa dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce jest absolwentką University of Gent w Belgii i Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii.

Realizację nowych zadań de Baere rozpoczęła od pozyskania eksperta – Doroty Chomuntowskiej, która objęła stanowisko dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi w Polsce. Wcześniej Chomuntowska pełniła funkcję dyrektora centrów handlowych zarządzanych przez Apsys Management i TK Polska Operations oraz Country Managera w EMCM. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle realizowała projekty na stanowisku dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi w Colliers International. Dorota Chomuntowska posiada tytuł CPM (Certified  Property Manager) nadawany przez Instytut Zarządzania Nieruchomościami – IREM oraz polską licencję zarządcy nieruchomości. Główne zadania Doroty obejmą kierowanie pracami zespołu oraz budowanie relacji z klientami z tego obszaru. Jej bezpośrednią przełożoną będzie Virginie de Baere.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×