Tu jesteś:

JLL mocniej wkracza na rynek hotelowy

Agata Janda, dyrektor ds. doradztwa hotelowego

JLL firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, rozszerza usługi dedykowane sektorowi hotelowemu w Polsce. Za rozwój dotychczasowych kompetencji JLL w tym obszarze jest odpowiedzialna Agata Janda, która z początkiem tego roku dołączyła do firmy i objęła stanowisko Dyrektora ds. Doradztwa Hotelowego (Head of Hotel Advisory). 

Rozwój usług JLL związanych z branżą hotelową będzie dotyczyć doradztwa w obszarze inwestycji hotelowych, a także konsultingu strategicznego: badań rynku, studiów wykonalności, pozyskiwania operatorów, analiz finansowych i wycen. Po udanych finalizacjach umów kupna/sprzedaży m.in. hoteli Bristol i Westin w Warszawie, przy których uczestniczył międzynarodowy zespół JLL Hotels & Hospitality Group, firma będzie dalej rozwijać swoją działalność w zakresie doradztwa przy transakcjach inwestycyjnych w tym segmencie rynku nieruchomości w Polsce. 

Agata Janda ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Od 2010 roku zajmuje się doradztwem hotelowym. Przez wiele lat była związana z Knight Frank Hotels w Londynie realizując projekty na terenie całej Europy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×