Tu jesteś:

HB Reavis wzmacnia zespół zarządzający

Firma HB Reavis powołała dwie nowe osoby na stanowiska członków zarządu. Działający w poszerzonym składzie zarząd odpowiada za realizację ambitnych planów na kolejne lata. HB Reavis, międzynarodowy specjalista w zakresie tworzenia przestrzeni pracy, dysponuje największym w Europie portfelem deweloperskich projektów komercyjnych w realizacji i przygotowaniu według rankingu Property EU. W perspektywie krótkoterminowej, dyrektorowie wykonawczy skoncentrują się na wykorzystaniu podejścia Workspace-as-a-Service jako odpowiedzi na potrzeby firm w erze post-COVID.

Peter Pecnik, obecnie prezes zarządu spółki w Polsce, został powołany do zarządu Grupy i dodatkowo obejmie w niej stanowisko Chief Financial Officer. Będzie też nadal zarządzał przedsięwzięciami firmy w Polsce w związku z doskonałą znajomością lokalnego rynku oraz zespołu. Peter dołączył do firmy w 2008 roku. Przed objęciem stanowiska w Polsce, odpowiadał głównie za finansowy obszar aktywności firmy.

Pavel Jonczy, aktualnie zajmujący stanowisko Head of Product Design, Construction and Procurement, również dołączył do zarządu Grupy. Pavel jest związany z firmą od pięciu lat. W nowej roli zachowa odpowiedzialność za rozwój w powyższych obszarach, w tym nadzór nad ośmioma centrami coworkingowymi HubHub oraz linią biznesową Qubes (flexi leases), które doskonale odzwierciedlającą obecne potrzeby rynku i stanowią istotny element portfela usług HB Reavis.

Martin Miklas, dotychczasowy Chief Financial Officer, został powołany do zarządu Grupy jako dyrektor niewykonawczy. Do jego obowiązków należy wsparcie aktywności w obszarze corporate governance, a także projektów nie związanych z branżą nieruchomości, które realizuje udziałowiec HB Reavis Ivan Chrenko.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×